DHOMAT TONA

Ne Jemi Më Shumë Se Një Dhomë

REZERVO TANI

Dhomë Familjare

Përjetoni luksin me stil në suitat tona ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

TV
Kondicioner
WiFi Falas

Dhomë Standarte Treshe

Dhoma komode me dekorime të bukura elegante për të krijuar një ambient të qetë për mysafirët tanë që udhëtojnë për biznes apo për argëtim.

TV
Kondicioner
WiFi Falas

Dhomë Katërshe me Ballkon

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju.

TV
Kondicioner
WiFi Falas

Dhomë Dyshe me Ballkon

Dhoma jonë dyshe me ballkon është e plotësuar me pajisje moderne dhe luksoze për një qëndrim të mrekullueshëm.

TV
Kondicioner
WiFi Falas

SUMMER

Point

Dhomë Familjare
Dhomë Standarte Treshe
Dhomë Katërshe me Ballkon
Dhomë Dyshe me Ballkon
Dhomë Treshe me Ballkon

Dhomë Treshe me Ballkon

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju.

TV
Kondicioner
WiFi Falas

Pse Të Na Zgjidhni Ne

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese krejtësisht, e ofrojmë të gjitha këto nën një çati.

Parkim Falas
Wifi Falas
Bar
Dhoma Jo Duhanpirëse