RRETH NESH

Gjithçka
Pikërisht aty ku ju nevojitet.

I vendosur në Ksamil, 500 m nga Ksamil Beach 9, Hotel Summer Point ofron akomodim me bar, parkim privat falas, sallë pritjeje të përbashkët dhe kopsht. Duke ofruar dhoma familjare, kjo pronë gjithashtu u ofron mysafirëve një tarracë.

Në hotel, çdo dhomë ka një tavolinë, një TV me ekran të sheshtë, një banjo private, çarçaf dhe peshqir. Dhomat e zgjedhura kanë një kuzhinë me sobë. Dhomat në Summer Point Hotel përfshijnë ajër të kondicionuar dhe një gardërobë.

Mysafirët mund të shijojnë një mëngjes kontinental.

Facilitetet e Hotel Summer Point