MIRË SE VINI NË

SUMMER POINT HOTEL

Shërbimi Më I Mirë Për Ju

DHOMAT

Në hotel, çdo dhomë ka një tavolinë, një TV me ekran të sheshtë, një banjo private, çarçaf dhe peshqir.

KUZHINA

Dhomat e zgjedhura kanë një kuzhinë me sobë. Dhomat në Summer Point Hotel përfshijnë ajër të kondicionuar dhe një gardërobë.

KUSH JEMI NE

I vendosur në Ksamil, 500 m nga Ksamil Beach 9, Hotel Summer Point ofron akomodim me bar, parkim privat falas, sallë pritjeje të përbashkët dhe kopsht.

Dhomat & Suita

Dhomë Familjare

Përjetoni luksin me stil në suitat tona ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

TV
Kondicioner
Wifi Falas

Dhomë Standarte Treshe

Dhoma komode me dekorime të bukura elegante për të krijuar një ambient të qetë për mysafirët tanë që udhëtojnë për biznes apo për argëtim.

TV
Kondicioner
Wifi Falas

Dhomë Katërshe me Ballkon

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju.

TV
Kondicioner
Wifi Falas

TË GJITHA DHOMAT

Pse Të Na Zgjidhni Ne

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese krejtësisht, e ofrojmë të gjitha këto nën një çati.

Parkim Falas
Wifi Falas
Bar
Dhoma Jo Duhanpirëse

Komentet e Klientëve

Na pëlqeu të qëndronim në këtë hotel. Ai drejtohet jashtëzakonisht mirë nga staf i shkëlqyeshëm i cili është miqësor, mikpritës dhe efikas. Hoteli është super i pastër dhe modern, dhe në një vend të qetë, vetëm 10 minuta në këmbë nga plazhi dhe shumë restorante të mira. Na ofruan mëngjese të shijshme çdo ditë të servirura në zonën e ngrënies në çati me pamje nga qyteti drejt bregdetit.

I gjithë hoteli është i ri, i pajisur mirë dhe madje me një "kuzhinë" të vogël brenda dhomës (nuk e kemi përdorur, por mund të jetë i dobishëm për njerëzit e tjerë). Mëngjesi është në tarracë dhe është një bufe mjaft e këndshme, posaçërisht për një hotel jo aq të madh. Brenda dhe jashte dhomes, e dekoruar shume mir

Gjithçka ishte e mahnitshme dhe siç përshkruhet, dhomat ishin shumë të bollshme dhe pastroheshin shumë mirë çdo 2 ditë. Ne kishim rezervuar dy dhoma dhe dhoma dyshe kishte një ballkon shumë të bukur, po kështu edhe dhoma tjetër, por një më e vogël. Mëngjesi shërbehej çdo mëngjes me një shumëllojshmëri gjërash për të zgjedhur dhe ishte në çatinë e hotelit, kështu që kishte një pamje të mrekullueshme të oqeanit dhe maleve!